تبلیغات
فنون و تکنیک ها و نکته های آشپزی+هنری و سلولهای بنیادین، شبیه سازی،نانو تکنولوژی، عکس، مقاله

فنون و تکنیک ها و نکته های آشپزی+هنری و سلولهای بنیادین، شبیه سازی،نانو تکنولوژی، عکس، مقاله
فنون و تکنیک ها و نکته های آشپزی+هنری و سلولهای بنیادین، شبیه سازی،نانو تکنولوژی، عکس، مقاله 
نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب ها
یقه ملوانی دوخت زیپ کیمونو ساده شلوار حاملگی یقه انگلیسی ساده مدل رگلان یقه انگلیسی کتی بالا تنه پشت لباس برای نوزاد یقه دلبری ایستاده یقه بلیزر با برش عصایی یقه شکاری یقه خرگوشی یقه مردانه پایه جدا آستین کنترل سرشانه پیراهن حاملگی(یا یقه خشتی) کنترل کمر پشت یقه آرشال.انگلیسی سرخود گره در کمر مایو پیش بند نوزاد آستین برای افراد با بازوی چاق یقه فرنچی شلوار شلوار(الگوی جلو) یقه آمریکایی الگوی پشت شلوار کنترل کمر جلو یقه شال جدا ساده یقه ب ب انتقال پنس شانه از کمر به گوی گردن شلوار پیژامای اندازه گیری لازم برای شلوار یقه شال جدا بادال انتقال پنس ها یقه شال سرخود یقه دراپه پیراهن مردانه لایی و انواع آن بلوز یقه هفت با برش کرستی انتقال پنس شانه به خط کمر به پهلو یقه آمریکایی ایستاده یقه مردانه با برگرد در جلو در دو مدل طرز وصل کردن آستین به بالا تنه اشکالات اندامی انواع یقه انتقال پنس شانه و کمر به حلقه آستین انتقال پنس شانه به کمر نحوه برش زدن و وصل کردن تکه های لباس یقه انگلیسی سرخود
لینک های مفید

ایده هایی جالب و قابل اجرا در 1 روز برای دکوراسیون منزل شما

 

ایده هایی جالب و قابل اجرا در 1 روز برای دکوراسیون منزل شما(2)

طرحهای دکوراسیون یک روزه ما را که به تلاش زیادی نیاز ندارند امتحان کنید

طرح های دکوراسیون آسان:
طرحهای دکوراسیون یک روزه ما را که بهتلاش زیادی نیاز ندارند امتحان کنید

1.مخل ذخیره سازی جادویی

دکوراسیون در یک روز

یک قفسه رادر پایین تخت خود برای ذخیره سازی وسایلتان تبدیل کنید. درون قفسه ها سبد هایی برای ذخیره سازی کتاب ها و ملخفه های تمییز بگذارید. میتوانید با استفاده از برچسب های دکوری مختوای درون هر سبد را شناسایی کنید . از برچسب هایی که درون کاغذ ها کشیده و دراورده اید استفاده کنید و بعد آنها را با گیره به ربان ها متصل کنید.

2.یک پرده سنتی درست کنید

دکوراسیون در یک روز

از خریدن پرده های گران خودداری کنید زیرا این نوع طراخی برالی زیبا و هماهنگ کردن اتاق شماست
یک پارچه را از درازا به طور نیمه ببرید و انتهای قسمت بریده شده را حاشیه دار کنید انتهای پرده را با یک پارچه با طرخ زیبا بدوزید و درز کوک زده شده را با یک روبان همرنگ پنهان کنید.

3.مخفیگاه برای ذخیره کردن

دکوراسیون در یک روز

از فواید فضای زیر تخت برای ذخیره سازی با اضافه کردن تخته های چرخ دار استفاده کنید.
از کشوهای یک دراور کهنه استفاده کنید اگر کشوها همشکل نبودند میتوانید با رنگ کردن آنها را همشکل کنید. به انتهای کشوها چرخ اضافه کنیدو جلوی آنها دستگیره بچسبانید

4.کابینت دارو

دکوراسیون در یک روز

یک کشوی قدیمی را به کابینت دارو برای ذخیره کردن داروها تبدیل کنید. چوب های چند لایی را به اندازه داخل کشو ببرید و آن ها را درون کشو جا بیندازید و بعنوان طبقه از آنها استفاده کنید قطعات را به رنگی متناسب با رنگ اتاق دراورید یک میله بلند به انتهای آن متصل کنید و 2 میخ /قلاب به انتهای ان وصل کنید و یک میله را برای آویزان کردن حوله روی آن بگذارید. بعد زمینه کابینت را با کاغذ دیواری یا عکس هایی که از کتاب ها درآورده اید تزیین کنید.کشو را به دیوار متصل کنید.

5.تعویض کابینت

دکوراسیون در یک روز

یک مکان دنج و خلوت در یک آشپزخانه کوچک با چسباندن طبقه هایی بدون در بر روی دیوار ایجاد کنید. لوازم درون قفسه را برای هماهنگی بیشتر با هم مطابقت دهید و و بعد دیوار پشت قفسه ها را با یکرنگ انرژی زا رنگ کنید. قطعات مورد علاقه تان را بعنوان دکور روی قفسه بگذارید.
6.جایگذاری موزاییک؟؟؟

دکوراسیون در یک روز

7.یک بوفه در آشپزخانه درست کنید

دکوراسیون در یک روز

یک گنجه قدیمی و به دردنخور میتواند به یک بوفه آشپزخانه ثبدیل شود . آن را دوباره رنگ کنید و سطح درونی درها را با آهن، چوب پنبه یا یک لایه رنگ گچی بپوشانید و با چسباندن قلاب ها به درون در از آن برای نگه داشتن وسایل اسثفاده کنید همچنین با استفادا از پونز میتوانید یادداشت ها و لیست ها را به آن بچسبانید. دراور حاوی چیزهایی مثل دستور پخت غذا نیز هست. از شیشه ،سبد و طبقه برای نظم دادن به مختوای بوفه استفاده کنید.
8.یک مرکز رختشویی خانگی ایجاد کنید.

دکوراسیون در یک روز

خشکسویی را با صفحه ای که از 2 دسته در که با لولا بهم متصل شده اند آسان کنید . درها را با رنگ و کاغذ دیواری تزیین کنید . از قلاب ها و سبد برای ذخیره کردن لوازم تمیز ضروری استفاده کنید از یک چهاچوب قابل حمل ونقل برای حمل با دست استفاده کنید.چهارچوب را رنگ کنید و سطخ آن را با یک پارچه بپوشانید.


9.روخ بخشیدن به یک اتاق آفتابگیر

بیرونی ترین اتاقتان را با رنگهای شاداب تزیین کنید. صندلی حصیری را با یک رنگ جدید رنگ کنید. بااضافه کردن بالش های رنگارنگ به اتاق رنگ بیشتری دهید. با استفاده از بقایای پارچه ها یک یا دو بالش بسازید یا میتوانید با بریدن شکل های یک پارچه و دوختنآنها به یک بالش مسطح و صاف آنها را تزیین کنید.
طبقه بندی: فنون آرایشگری و تزیین خانه،
برچسب ها: ایده هایی جالب و قابل اجرا در 1 روز برای دکوراسیون منزل شما،
[ جمعه 26 خرداد 1391 ] [ 06:31 ب.ظ ] [ یعقوب ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :