تبلیغات
فنون و تکنیک ها و نکته های آشپزی+هنری و سلولهای بنیادین، شبیه سازی،نانو تکنولوژی، عکس، مقاله

فنون و تکنیک ها و نکته های آشپزی+هنری و سلولهای بنیادین، شبیه سازی،نانو تکنولوژی، عکس، مقاله
فنون و تکنیک ها و نکته های آشپزی+هنری و سلولهای بنیادین، شبیه سازی،نانو تکنولوژی، عکس، مقاله 
نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب ها
انتقال پنس شانه و کمر به حلقه آستین یقه دلبری ایستاده یقه شال جدا بادال یقه فرنچی یقه ملوانی یقه ب ب یقه شال جدا ساده یقه شکاری یقه انگلیسی سرخود دوخت زیپ نحوه برش زدن و وصل کردن تکه های لباس اشکالات اندامی انواع یقه انتقال پنس شانه به خط کمر به پهلو یقه دراپه لایی و انواع آن کیمونو ساده کنترل کمر پشت مایو یقه بلیزر با برش عصایی شلوار پیژامای طرز وصل کردن آستین به بالا تنه یقه انگلیسی ساده آستین برای افراد با بازوی چاق کنترل کمر جلو یقه انگلیسی کتی بلوز یقه هفت با برش کرستی یقه آمریکایی مدل رگلان انتقال پنس شانه از کمر به گوی گردن انتقال پنس ها یقه آرشال.انگلیسی سرخود الگوی پشت شلوار پیراهن مردانه یقه شال سرخود کنترل سرشانه شلوار شلوار(الگوی جلو) بالا تنه پشت لباس برای نوزاد شلوار حاملگی اندازه گیری لازم برای شلوار پیش بند نوزاد آستین گره در کمر انتقال پنس شانه به کمر یقه مردانه پایه جدا یقه آمریکایی ایستاده یقه خرگوشی پیراهن حاملگی(یا یقه خشتی) یقه مردانه با برگرد در جلو در دو مدل
لینک های مفید

نکات مراقبت از مبل

۱. مبلمان را هل ندهید و نکشید، بلکه آن‌ها را بلند کرده و حمل کنید. کشیدن مبلمان روی زمین، حتی به‌طول چند اینچ، آسیب فراوانی به آن‌ها وارد می‌کند. برای مثال نقطه اتصال پایه به بدنه ممکن است بشکند.
۲. باید دقت کنید که قطعات اشیاء بزرگ جداشدنی هستند یا نه. این طرح را اغلب در قفسه‌های کتاب و میز تحریرهای قرن ۱۸ می‌توان دید. آن‌ها در دو قسمت ساخته می‌شوند و قسمت بالائی از پایه جدا می‌‌شد.
۳. هرگز دسته یا قسمت‌های کنده کاری شده و برجسته مبل را نگیرید، زیرا بعید به‌نظر می‌رسد که این قسمت‌ها بتواند وزن مبل را تحمل کنند.
۴. برای بلند کردن صندلی باید به‌جای دسته‌ها، میله زیرنشین را گرفت زیرا دسته‌ها اغلب تعمیر شده‌اند.
۵. رویه میز را باید جداگانه حمل کرد. آن را از دو طرف و قائم بر وضعیت گرفته و بلند کنید. بدین ترتیب حمل آن آسان‌تر می‌شود و احتمال شکستن ترک‌ها نیز تقلیل می‌یابد.
۶. برای جلوگیری از باز شدن درها و کشوها قفسه‌ها باید آن‌ها را قفل کرد یا با طناب بست. دو نفر یا بیشتر باید قفسه یا کشو را بلند کنند. هر کدام از آن‌ها یک دست خود را برای حفاظت شیء در زیر آن قرار می‌دهند و برای حفظ تعادل با دست دیگر از پهلوی آن می‌گیرند.
۷. بیشتر مبل‌ها را باید روی چرخ دستی‌های مسطح حمل نمود و میز و آینه‌ها را باید روی چرخ دستی‌های دیواره‌دار قرار داد.
۸. دقت کنید که آینه‌ها به قسمت کنده‌کاری شدهٔ خود تکیه نکرده باشند. در صورت حمل به‌صورت قائم باید با آن‌ها چون قاب‌های نقاشی عمل کرد.
طبقه بندی: فنون آرایشگری و تزیین خانه،
برچسب ها: نکات مراقبت از مبل،
[ جمعه 26 خرداد 1391 ] [ 05:54 ب.ظ ] [ یعقوب ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :