تبلیغات
فنون و تکنیک ها و نکته های آشپزی+هنری و سلولهای بنیادین، شبیه سازی،نانو تکنولوژی، عکس، مقاله

فنون و تکنیک ها و نکته های آشپزی+هنری و سلولهای بنیادین، شبیه سازی،نانو تکنولوژی، عکس، مقاله
فنون و تکنیک ها و نکته های آشپزی+هنری و سلولهای بنیادین، شبیه سازی،نانو تکنولوژی، عکس، مقاله 
نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب ها
بالا تنه پشت لباس برای نوزاد یقه ملوانی یقه شکاری کنترل سرشانه انتقال پنس شانه از کمر به گوی گردن پیش بند نوزاد آستین برای افراد با بازوی چاق یقه مردانه پایه جدا شلوار انتقال پنس شانه به خط کمر به پهلو آستین کنترل کمر جلو یقه دلبری ایستاده بلوز یقه هفت با برش کرستی اشکالات اندامی انواع یقه یقه شال جدا ساده شلوار(الگوی جلو) پیراهن مردانه یقه آمریکایی یقه شال سرخود کنترل کمر پشت یقه خرگوشی شلوار حاملگی گره در کمر کیمونو ساده یقه فرنچی یقه آمریکایی ایستاده یقه انگلیسی سرخود یقه آرشال.انگلیسی سرخود یقه بلیزر با برش عصایی پیراهن حاملگی(یا یقه خشتی) لایی و انواع آن مدل رگلان یقه انگلیسی ساده الگوی پشت شلوار مایو یقه انگلیسی کتی نحوه برش زدن و وصل کردن تکه های لباس یقه ب ب یقه دراپه اندازه گیری لازم برای شلوار طرز وصل کردن آستین به بالا تنه انتقال پنس شانه و کمر به حلقه آستین انتقال پنس ها انتقال پنس شانه به کمر شلوار پیژامای یقه شال جدا بادال دوخت زیپ یقه مردانه با برگرد در جلو در دو مدل
لینک های مفید

نکات مراقبت از مبل

۱. مبلمان را هل ندهید و نکشید، بلکه آن‌ها را بلند کرده و حمل کنید. کشیدن مبلمان روی زمین، حتی به‌طول چند اینچ، آسیب فراوانی به آن‌ها وارد می‌کند. برای مثال نقطه اتصال پایه به بدنه ممکن است بشکند.
۲. باید دقت کنید که قطعات اشیاء بزرگ جداشدنی هستند یا نه. این طرح را اغلب در قفسه‌های کتاب و میز تحریرهای قرن ۱۸ می‌توان دید. آن‌ها در دو قسمت ساخته می‌شوند و قسمت بالائی از پایه جدا می‌‌شد.
۳. هرگز دسته یا قسمت‌های کنده کاری شده و برجسته مبل را نگیرید، زیرا بعید به‌نظر می‌رسد که این قسمت‌ها بتواند وزن مبل را تحمل کنند.
۴. برای بلند کردن صندلی باید به‌جای دسته‌ها، میله زیرنشین را گرفت زیرا دسته‌ها اغلب تعمیر شده‌اند.
۵. رویه میز را باید جداگانه حمل کرد. آن را از دو طرف و قائم بر وضعیت گرفته و بلند کنید. بدین ترتیب حمل آن آسان‌تر می‌شود و احتمال شکستن ترک‌ها نیز تقلیل می‌یابد.
۶. برای جلوگیری از باز شدن درها و کشوها قفسه‌ها باید آن‌ها را قفل کرد یا با طناب بست. دو نفر یا بیشتر باید قفسه یا کشو را بلند کنند. هر کدام از آن‌ها یک دست خود را برای حفاظت شیء در زیر آن قرار می‌دهند و برای حفظ تعادل با دست دیگر از پهلوی آن می‌گیرند.
۷. بیشتر مبل‌ها را باید روی چرخ دستی‌های مسطح حمل نمود و میز و آینه‌ها را باید روی چرخ دستی‌های دیواره‌دار قرار داد.
۸. دقت کنید که آینه‌ها به قسمت کنده‌کاری شدهٔ خود تکیه نکرده باشند. در صورت حمل به‌صورت قائم باید با آن‌ها چون قاب‌های نقاشی عمل کرد.
طبقه بندی: فنون آرایشگری و تزیین خانه،
برچسب ها: نکات مراقبت از مبل،
[ جمعه 26 خرداد 1391 ] [ 06:54 ب.ظ ] [ یعقوب ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :